KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 16066130

nr 1606 6130

Oljemålningar

2 st, Oidentifierad konstnär. Ej signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 4x34-50x34 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 18 mars 2024
kl 18:09:50

18/3 10:53:33 1      250 kr
18/3 17:01:49 2      Vinnande bud